چند وقتی است که به دنبال یک مارک خوب برای خرید گوشت کوب برقی هستم ، در مطلب بهترین مارک گوشت کوب برقی ، عده زیادی از افراد به من گوشت کوب برقی های یورولوکس را پیشنهاد میکردند اما وقتی که نام برند یورولوکس را شنیدم تعجب کردم و نمیدانستم این برند گوشت کوب برقی هم تولید می کند.و متوجه شدم که یکی از محصولات پر طرفدار و پرفروش گوشت کوب یورولوکس می باشد . توصیه می کنم برای آشنایی بیشتر شما هم همراه ما باشید.این برند همواره در تلاش بوده است تا انواع محصولات خود را با کیفیت بالایی تولید کند و از بهترین مواد و متریال ها نیز استفاده می کند و انواع محصولات لوازم خانگی یورولوکس دارای نشان مارک استاندار جهانی بوده است و مطابق با این استاندارد ها نیز تولید شده است،اکثر خریداران و مصرف کنندگان یورولوکس از خرید محصول خود نیز رضایت داشته اند.


گوشت کوب یورولوکس مدل EU-HB2075LSB

این مدل گوشت کوب برقی دارای توان مصرفی به اندازه ۱۰۰۰ وات بوده است به دلیل داشتن قابلیت تنظیم سرعت و  همچنین دارا بودن سرعت ای توربو از اهمیت خاصی برخوردار است.دسته این گوشت کوب طوری طراحی شده است که بسیار راحت درون  دست قرار می‌گیرد و دسترسی به دکمه های تنظیم سرعت نیز خیلی راحت می باشد،بدنه یه گوشت کوب سفید است و به صورت استیل و ضد زنگ ساخته شده است.تیغه های این گوشت کوب چهار پره هستند که کاملا به صورت استیل طراحی شده اند و توانایی نرم کردن سفت ترین مواد را دارند.

گوشت کوب تک کاره برقی یورولوکس مدل EU-HB2055LSB

این نوع گوشت کوب برقی یورولوکس دارای توان مصرفی به اندازه ۱۰۰۰ وات بوده است به دلیل داشتن قابلیت تنظیم سرعت و  همچنین دارا بودن سرعت ای توربو از اهمیت خاصی برخوردار است.گوشت کوب برقی یورولوکس، چهار پره بوده که این پره‌ها از جنس استیل ضد زنگ هستند و روکشی از جنس تیتانیوم دارند؛ این جنس موجب شده تا کارایی این محصول بیش از پیش شود.دسته این گوشت کوب طوری طراحی شده است که بسیار راحت درون  دست قرار می‌گیرد و دسترسی به دکمه های تنظیم سرعت نیز خیلی راحت می باشد.

گوشت کوب عذاساز چند کاره یورولوکس مدل EU-HN2057LSB4 

این مدل گوشت کوب برقی دارای توان مصرفی به اندازه 1000 وات بوده است ظرف خردکن بزرگ یک لیتری دارد ک وسیله با استفاده زیاد هس برا وعده های  روزانه تون و دو نوع تیغه رنده دارد که برای سالاد درست کردن کاربرد کامل  دارد و یک سری همزن دارد ک خودش کلی کاربرد داره و همه اینا رو به صورت جمع  و جور و باکیفیت داخل دسترس دارید مزیت دیگه این دستگاه موتور سنگین و تیغه زیرش چهارتایی هست که  اکثر گوشت کوب های بازار دو تایی هست و تیغه خردکن بسیار برنده و ضد زنگ  دارد بدنه گوشت کوب تمام استیله و یک دستگاه با کیفیت بالا و کمترین قیمت.

گوشت کوب سه کاره یورولوکس مدل EU-HB2058LSB 

این نوع گوشت کوب برقی دارای توان مصرفی به اندازه 1000 وات بوده است ظرفیت  کاسه خردکن دستگاه 500 میلی لیتر می باشد.و همراه دستگاه یک پارچ 600 میلی  لیتری وجود دارد.دارای یک عدد گوشت کوب برقی 4 تیغه که قابلیت تنظیم سرعت  را دارد. همچنین دارای سرعت پالس هم می باشد.و دارای یک عدد همزن می باشد  به همراه خرد کن و کاسه  است.جنس تیغه ها استیل ضد زنگ می باشد.و بسیار سبک  ، کم صدا می باشد.و همچنین به راحتی قطعات این گوشت کوب را می توان شستشو  داد.برای له کردن انواع مختلفی از میوه ها و سبزیجات،گوشت های چرخ شده ،  مخلوط کردن و به هم زدن مواد ، پودر کردن یخ استفاده می شود.

محصولات یورولوکس ارزش خرید دارد ؟

بله ، برند یورولوکس تلاش می کند تا بهترین محصولات را با کیفیت بالا تولید کند و از این نظر محصولات آن از کیفیت خوبی برخوردار هستند.

قیمت گوشت کوب برقی یورولوکس چگونه است ؟

به صورت میانگین در محدوده قیمت های 900 هزار تومان تا 2 میلیون تومان نیز می باشد،البته ممکن است قیمت های بالاتری و پایین تری هم داشته باشد.و با توجه به شناختی که ما از گوشت کوب برقی های یورولوکس داریم می توان نتیجه گرفت که این برند گوشت کوب برقی های خود را با قیمت های خوبی تولید می کند.